Zespół

ANIA

Anna jest duszą salonu AB STUDIO – jego założycielką, właścicielką, menadżerem i kosmetyczką jednocześnie. Kobieta-orkiestra z ogromną pasją i powołaniem do pracy w kosmetologii, która wciąż się rozwija, a dzięki swojej determinacji oraz pozytywnemu nastawieniu stale podbija serca nowych Klientek.

Początek kosmetycznych doświadczeń był dla Ani okresem samorozwoju oraz nauki metodą prób i błędów. A już w 2011 roku podjęła studia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia na kierunku „kosmetologia estetyczna”.

W powstałym kilka lat temu salonie AB STUDIO Ania zapragnęła stworzyć idealny kobiecy świat – miejsce z profesjonalną i kompleksową obsługą, które stanie się jednocześnie stałym punktem wizyt dla wielu pań, bez względu na wiek, rodzaj wykonywanej pracy oraz inne czynniki.

Początki pracy Ani w kosmetyce przypadają na 2006 rok, kiedy postanowiła wybrać się na pierwsze szkolenie z zakresu stylizacji paznokci. W tym samym roku odbyła też liczne szkolenia w Polsce i za granicą z zagadnienia artystycznego zdobienia różnymi technikami.

2010 rok to czas otwarcia salonu jako placówki szkoleniowej marki Nails Secrets.
Podjęta współpraca pozwoliła wypłynąć właścicielce na szerokie wody i zdobyć rzeszę stałych Klientek.

W 2011 roku w salonie został uruchomiony osobny dział kosmetyki.

Ania od marca 2013 roku posługuje się dyplomem profesjonalnej linergistki.
Wykonuje makijaż permanentny ust, brwi oraz oczu.

Jest specjalistką w zakresie mikropigmentacji estetycznej i medycznej.
Wykonuje także zabiegi z zakresu pigmentacji skóry głowy u kobiet i mężczyzn („maskowanie” łysienia i optyczne zagęszczenie fryzury) - z rewelacyjnymi efektami.

Dodatkowo Anna przeprowadza zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej.

KASIA B.

Katarzyna to dyplomowana kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, które pozwala jej na wykonywanie wszystkich nowoczesnych zabiegów z zakresu poprawy urody.

Uwielbia pracę z Klientkami, konsultuje każdy konkretny przypadek oraz zakres zalecanych zabiegów.
Zawsze doradzi, podpowie, a niekiedy także … odradzi 😉 jeśli zajdzie taka potrzeba.

Specjalizuje się w wykonywaniu takich zabiegów na twarz i ciało, jak:

 • Mezoterapia
 • Karboksyterapia
 • Praca z laserami
 • Med Shape
 • Exilis
 • Manicure i Pedicure
 • SPA – całe ciało
 • Depilacja woskiem twardym i miękkim
 • Epilacja laserowa (depilacja trwała)
 • Opalanie natryskowe.

PAULINA

Paulina to profesjonalna stylistka rzęs i paznokci.
W zawodzie kosmetyczki pracuje od wielu lat. Swoją przygodę z zabiegami upiększającymi rozpoczęła już w 2009 roku.

Paulina wyczaruje piękną firanę rzęs metodami:

 • 1:1
 • małych (2D – 4D) objętości
 • dużych (5D – 8D) objętości.

Posiada także kwalifikacje do prowadzenia szkoleń z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs, które odbywają się cyklicznie w naszym salonie.

Pielęgnacja dłoni i stóp, w tym manicure i pedicure każdego rodzaju, to jej druga specjalizacja. Wykonasz u niej wszystkie podstawowe, jak i zaawansowane stylizacje na paznokciach naturalnych oraz przedłużanych.
Paulina jest mistrzynią w wykonywaniu stylizacji paznokci akrylowych (przedłużane na tipsie lub na formie).

AMINA

Amina specjalizuje się w stylizacji i zdobieniu paznokci. Szkolenia z zakresu stylizacji manicure i pedicure ukończyła w Moskwie, znanej w świecie kosmetyki stolicy artystycznego wykonywania zdobień oraz kompletnych stylizacji. To właśnie w tym mieście wyznaczonych zostało wiele światowych manicure’owych trendów, które Amina opanowała do perfekcji i wprowadziła z powodzeniem do oferty salonu, dzięki gruntownemu przygotowaniu w tym szczególnym miejscu.

Amina pracuje zarówno na paznokciach naturalnych, jak i przedłużanych. Posiada kwalifikacje do przedłużania płytki akrylem.
Jest paznokciową perfekcjonistką – charakteryzuje ją dokładność i dbałość o szczegóły w wykonywanych na dłoniach klientek pracach. Uwielbia tworzyć na paznokciach małe dzieła sztuki.

Ponadto, wykonasz u niej wszelkie zabiegi pielęgnacyjno-upiększające na skórę dłoni i stóp.

MARTA

Marta to prawdziwa czarodziejka fryzur. Jest stylistką z wieloletnim doświadczeniem i pracuje zarówno na damskich, jak i męskich włosach.
Zajmuje się pielęgnacją i stylizacją włosów: wykonuje wszelkiego rodzaju strzyżenia, koloryzacje różnymi metodami (ombre, sombre, baleyage, flamboyage), fryzury dziennie i okolicznościowe.
Doskonale czuje się zarówno w stylizacjach długich, jak i krótkich włosów klientek, a panowie, spod jej ręki, wychodzą z salonu z bardzo modnymi i łatwymi w układaniu fryzurami.

Specjalnością i konikiem Marty jest przedłużanie i zagęszczanie włosów metodami: tape-on i keratynową oraz prostowanie keratynowe, dające efekt „laminowania” włosów.

MONIKA

Magister fizjoterapii, absolwentka WSSP w Lublinie, rehabilitantka z wieloletnim doświadczeniem – przedstawiamy Wam Monikę, która doskonale uzupełnia nasz team o ręce masażysty i fizjoterapeuty.
Dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu do zagadnienia dbania o ciało gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych zabiegów, niesamowitą skuteczność, widoczne i odczuwalne natychmiast efekty pracy z ciałem oraz miłą i komfortową atmosferę, niczym w SPA.

Monika zdobywała doświadczenie w pracy z pacjentami z zakresu ortopedii, medycyny sportowej, traumatologii oraz chirurgii plastycznej.

W naszym salonie zajmuje się:

 • leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych
 • leczeniem migren i napięciowych bólów głowy
 • rehabilitacją przed- i pooperacyjną w ortopedii i neurochirurgii oraz chirurgii plastycznej
 • wykonywaniem masaży leczniczych, relaksacyjnych, masaży lodem
 • wykonywaniem zabiegów na ciało.

W swojej pracy posługuje się wieloma metodami fizjoterapeutycznymi, jak: terapia manualna w/g Kaltenborn-Evjenth, terapia FDM, masaż, terapia tkanek miękkich i wiele innych.

KASIA S.

Kasia to nasza najbardziej doświadczona stylistka paznokci. W branży stylizacji manicure i pedicure pracuje już 15 lat (!). Przez ten czas zdobyła ogromne doświadczenie i posługuje się aktualnie wszystkimi dostępnymi technikami pielęgnacji i zdobienia paznokci.

W 2010 roku Katarzyna pełniła funkcję sędziego technicznego na Mistrzostwach Stylizacji Paznokci.
Jako samodzielna stylistka pracowała 8 lat, aby w AB STUDIO na nowo odkryć uroki funkcjonowania w zgranym, energicznym zespole.

U Kasi zadbasz zarówno o dłonie i stopy, jak i wyśmienity nastrój – ta dziewczyna zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem, a jej dobry humor udziela się w całym salonie.
Specjalnością Kasi jest stylizacja paznokci akrylowych.

KAROLINA K.

Karolina to świeża, energiczna krew w naszym zespole. Jest kosmetologiem i podologiem - zajmie się zarówno zaawansowaną kosmetyką ciała i twarzy z zakresu medycyny estetycznej, jak i zdrowiem oraz pięknym wyglądem waszych stóp.

Karolina ukończyła warszawską Wyższą Szkołę Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.
Dotychczasowe doświadczenie zdobywała w jednej z klinik medycyny estetycznej, współpracując z doświadczonymi lekarzami, dzięki czemu pogłębiła wiedzę merytoryczną oraz poznała tajniki praktyczne zabiegów z tego zakresu.

Karolina specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów:

 • podologicznych (specjalistyczna pielęgnacja stóp)
 • mezoterapii mikroigłowej i igłowej
 • karboksyterpii
 • zabiegów wyszczuplających na ciało
 • zabiegów laserowych:  Nd:YAG, Er:YAG, CPL
 • epilacji laserowej
 • pielęgnacji twarzy i ciała.

KASIA N.

Kasia to niesamowita kobieta – ze swojej życiowej pasji i miłości uczyniła jednocześnie pracę, dzięki czemu spełnia się zawodowo i prywatnie każdego dnia, operując grzebieniem i nożyczkami przy włosach swoich Klientek.

Kasia fascynowała się fryzjerstwem od dzieciństwa. W zawodzie fryzjerskim pracuje nieprzerwanie od 23 lat, zdobywając w ten sposób gigantyczne doświadczenie.

Swoją zawodową drogę związała, między innymi, ze znanymi i cenionymi na rynku fryzjerskim firmami, jak: Goldwell oraz Artego. Współpraca z tymi firmami pozwoliła jej na gruntowne poznanie technik strzyżenia, koloryzacji oraz upięć każdego rodzaju włosów, a także zdobycie wielu praktycznych umiejętności oraz trików fryzjerskich.

Kasia, jak ryba w wodzie, czuje się przy wykonywaniu koloryzacji, stosując przy tym wiele nowoczesnych technik, np. baleyage grzebieniem. Jej największym ‘konikiem’ jest strzyżenie oraz upięcia i efektowne warkocze.

Stylizacja włosów daje Kasi wiele radości i satysfakcji. Idealnie dobrana fryzura jest w stanie odmienić, odmłodzić i podkreślić atuty każdej twarzy.
To nie tylko jej zawód – to pasja i żywioł. Swój głód rozwoju zaspokaja kolejnymi szkoleniami, a bezsenne noce poświęca na wizualizację i uporządkowanie kolejnych inspiracji.

Certyfikaty

Sylwia Szlendak

Sylwia to dyplomowana stylistka paznokci i rzęs. Swoją przygodę w dziedzinie kosmetyki dłoni, stóp oraz rzęs rozpoczęła w 2014 roku, kończąc w tym kierunku profesjonalne szkolenia. Sylwia specjalizuje się w:

 • manicurze wykonywanym na naturalnej płytce,
 • manicurze japońskim,
 • oraz przedłużaniu paznokci metodą żelową na szablonie.

Potrafi zadbać o Wasze spojrzenia czarując zalotne, naturalnie wyglądające stylizacje rzęs, metodą 1:1 oraz małych (2D – 4D) objętości.
Sylwia trafiła do naszego salonu jako klientka. Zarażona pasją i stęskniona za atmosferą AB Studio powróciła do nas po przerwie jako nowy członek załogi. Pierwsze szkolenia przechodziła pod okiem Ani – szefowej zespołu, pogłębiając w ten sposób nie tylko profesjonalną wiedzę i umiejętności, ale także ucząc się miłości do wykonywanej pracy.

Certyfikaty

Marta Urban

Bez Marty recepcja, a co za tym idzie, cały salon nie miałyby duszy. Swoim uśmiechem wita i zaraża każdego odwiedzającego nas Klienta. Optymizm, cierpliwość, niezwykła empatia i komunikatywność – tak najlepiej scharakteryzować można Martę.

To prawdziwa specjalistka w gaszeniu pożarów, jednak nie w Ochotniczej Straży Pożarnej, a na pokładzie AB Studio. Wszystko zorganizuje, wszystkiemu sprosta, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Najlepsza pod słońcem koordynatorka pracy zespołu 11 żywiołowych i energicznych dziewczyn.

Pasją Marty, poza kosmetologią, są podróże. Jej wielkim marzeniem jest wyprawa do Amazonii – wierzy, że niedługo je spełni 😉

Certyfikaty

Julia Waskiewicz

Julia to prawdziwa artystka, która z ogromnym wyczuciem upiększa twarze kobiet w każdym wieku – z męskimi również daje sobie radę 😉

Karierę linergistki rozpoczęła w 2014 roku, szkoląc się na Białorusi u prawdziwej mistrzyni permanentnych makijaży – Alli Romazanowoj – specjalistki z 20-letnim doświadczeniem, założycielki asocjacji profesjonalistów makijażu permanentnego, przedstawicielki i oficjalnego trenera marki NPM.

W 2016 roku pogłębiła swoje umiejętności oraz wiedzę merytoryczną kończąc kurs profesjonalnego wizażu. Wśród licznych osiągnięć Julii na szczególną uwagę zasługuje zajęcia pierwszego miejsca na Międzynarodowej Konwencji Makijażu Permanentnego w nominacji „ Profi”.

Nieustanny głód wiedzy, chęć rozwijania swoich umiejętności i podwyższania kwalifikacji Julia zaspokaja poprzez regularny udział w szkoleniach oraz uczestnictwo w konwencjach międzynarodowych dotyczących makijażu permanentnego.