Intymność jest kobietą

Wszystko, co kobiece, nie jest nam obce. Także szeroko pojęta intymność płci pięknej.

Wiemy, jak istotnym elementem dobrego samopoczucia, pewności siebie i świadomości 100-procentowej kobiecości większości pań jest estetyka miejsc intymnych.

To już nie jest rzadko spotykany zabieg, traktowany niejednokrotnie jako fanaberia kobiet. To bardzo rozpowszechniony i doceniany wśród płci pięknej sposób na przywrócenie odpowiednich cech wyglądu i funkcjonowania miejsc intymnych.
Dzięki nieinwazyjnemu zabiegowi ginekologii estetycznej, będącemu alternatywą dla tradycyjnej labioplastyki, poprawisz nie tylko wygląd swojego bikini, ale przede wszystkim znacząco wpłyniesz na poprawę satysfakcji seksualnej (wg opinii aż 90% Klientek, korzystających z zabiegów intymnych!).

FOTONA W GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ – NAJNOWOCZEŚNIEJSZY ZABIEG PLASTYKI MIEJSC INTYMNYCH

FOTONA SPECTRO SP to najnowocześniejsza, wielofunkcyjna platforma laserowa. Ma szerokie spektrum zastosowań w medycynie estetycznej, począwszy od resurfacingu twarzy i innowacyjnego EndoLiftingu 4D®, a skończywszy na obszarach powiązanych z medycyną tradycyjną, jak leczenie trądziku czy grzybicy paznokci. Ale jedną z najbardziej innowacyjnych funkcji lasera, coraz częściej wykorzystywaną wśród naszych Klientek, jest właśnie możliwość wykonywania nieinwazyjnych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej, które przeprowadzamy w salonie AB STUDIO, pozwalają na:

  • zewnętrzną plastykę miejsc intymnych
  • wewnętrzne obkurczanie miejsc intymnych
  • poprawę elastyczności tkanek
  • leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu.

FOTONA VS. EXILIS INTIMA

W ofercie naszego salonu mogłyście już wcześniej znaleźć zabieg z zakresu ginekologii (moja mała sugestia, by nie nadużywać terminu „ginekologia estetyczna” co bu nie było nagonki, że lekarza ginekologa nie mamy. Proponuje zatem neutralnie „zabieg zakresu estetyki miejsc intymnych) estetycznej – Exilis Intima. 

Exilis to przełomowe urządzenie z certyfikatem medycznym, które dzięki innowacyjnemu połączeniu fali radiowej i ultradźwiękowej działa na rozciągniete i zwiotczałe włókna kolagenowe maksymalnie je skracając oraz stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny, dzięki czemu tkanki poddane działaniu Exilisa na długo odzyskują młodszy wygląd.  To procedura służąca do terapii prądem wysokiej częstotliwości (RF). Cały proces nazywany jest remodelingiem kolagenu. 

W przypadku zabiegu estetyki okolic intymnych Fotoną korzystamy z energii laserowej. Tu, podobnie jak w przypadku terapii EXILISEM , stymulujemy komórki i doprowadzamy do skrócenia włókien kolagenu – czyli uruchamiamy naturalne procesy, występujące w organizmie. Jednak źródło energii pochodzi z głowicy lasera.

Zasadnicza różnica między Fotoną a Exilisem poza zastosowaną technologią, to fakt, że tylko Fotona daje nam możliwość wykonania zabiegu liftingu wewnętrznego (obkurczenie ścianek pochwy).  Exilis doskonale sprawdza się w liftingu zewnętrznych partii okolic intymnych

Obydwa zabiegi z powodzeniem przeprowadzamy w naszym salonie równie często. Wybór technologii zależy od Klientki i jej preferencji, ewentualnie przeciwwskazań zdrowotnych, jeśli takowe występują.

JAK WYGLĄDA ZABIEG FOTONA?
Zabieg poprawy napięcia i jędrności tkanek miejsc intymnych FOTONA bazuje na inicjowanym laserowo, precyzyjnie kontrolowanym efekcie termicznym w tkankach śluzówki pochwy.
Zainicjowany remodeling kolagenu (obkurczenie starych włókien i przywrócenie ich sprężystości) oraz neokolageneza (proces wytwarzania nowych włókien kolagenowych), prowadzą do obkurczenia i ujędrnienia naświetlonych tkanek.
Używany laser FOTONA to Er:YAG o długości fali 2940nm z opatentowanym systemem, dostarczającym odpowiednie pakiety energii do śluzówki pochwy oraz bogatego w kolagen obszaru powięzi miednicy.

Zabiegi intymne z użyciem lasera FOTONA są bezbolesne. Odczuwalne jest jedynie delikatne ciepło. Przy zabiegach ginekologicznych nie używa się końcówki chłodzącej.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Aby móc bezpiecznie przeprowadzić zabieg:

  • do liftingu ścianek pochwy (obkurczanie wewnętrzne) niezbędna jest aktualna cytologia (gr. 1 lub 2)
  • w przypadku liftingu warg sromowych (obkurczanie zewnętrzne) cytologia nie jest wymagana, ale nie powinno być w tym czasie żadnych stanów zapalnych okolic intymnych, a okolica zabiegowa powinna być pozbawiona owłosienia

Nie ma specjalnych wymogów pozabiegowych. Można natychmiast powrócić do swoich normalnych czynności. Nie ma okresu rekonwalescencji, a obszar poddany działaniu lasera nie wywołuje uczucia dyskomfortu.

ILE ZABIEGÓW POTRZEBA?
Dla większości Klientek efekt już po pierwszym zabiegu jest satysfakcjonujący. W razie potrzeby zabieg laserowy może być powtórzony po miesiącu.

JAKIE SĄ EFEKTY?
Obszar poddany zabiegowi jest zdecydowanie ujędrniony i obkurczony, co przekłada się na większą satysfakcję seksualną i poprawę jakości życia.

Posted in Blog.