depilacja Targówek

Depilacja

Depilacja woskiem tradycyjnym

UsługaCena
Ręce 40 zł - 50 zł
Pachy 30 zł
Uda 50 zł
Łydki 40 zł
Uda + łydki80 zł
Uda + łydki + pachy100 zł
Plecy 50 zł - 80 zł
Tors 50 zł - 80 zł

 

Depilacja LYCON

Do produkcji wosków Lycon używa się jedynie naturalnych składników min. olejków aromaterapeutycznych czy najwyższej jakości żywic. Dzięki temu woski Lycon są niezwykle elastyczne, kurcząc się, mocno chwytają włoski i usuwają nawet te najkrótsze o długości 1 mm. Niska temperatura topnienia w połączeniu z delikatną recepturą dodają woskom odżywczo-regenerujących właściwości. Zabiegi z wykorzystaniem wosków Lycon pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku.

Z Systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, zwłaszcza gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych takich jak twarz, pachy czy bikini. Lycon to nowe podejście do depilacji. To doskonale opracowany system, tak aby zabieg był w najwyższym stopniu skuteczny i bezbolesny dla klienta.

 

Usługa Cena
Regulacja 20 zł
Wąsik 20 zł
Pachy 60 zł
Bikini tradycyjne80 zł
Bikini Brazylijskie150 zł

 

Depilacja e-light

Fotodepilacja jest to usuwanie owłosienia za pomocą technologii (E – light). Wiązka światła emitowana przez urządzenie IPL przenika przez naskórek aż do skóry właściwej i jest selektywnie pochłaniana przez melaninę (barwnik znajdujący się we włosach). Duża ilość pochłoniętej energii powoduje gwałtowne zwiększenie temperatury włosa, co prowadzi do uszkodzenia cebulki. Skóra wokół włosa, ze względu na nieporównywalnie mniejszą zawartość melaniny jest w pełni bezpieczna. Zabieg nie wywołuje podrażnień takich jak np. po depilacji woskiem czy laserem.

 

[table “37” not found /]
Posted in Zabiegi.